Вітаємо на сайті магазину вантажопідйомного обладнання «CARGOSET»
CARGOSET - це ваш надійний партнер у сфері вантажопідйомних та такелажних рішень з 8-річним досвідом роботи.
Ми пропонуємо найбільший асортимент продукції (понад 10 000 найменувань) для будь-яких робіт з вантажем: від окремих комплектуючих до складних кранових систем.
CARGOSET реалізує Лебідка електрична LIFTEC KCD-HD 380В 1500/3000 кг 100 м під торговою маркою LIFTEC, забезпечивши можливість споживачам придбати надійне вантажопідйомне устаткування найвищої якості за вигідною українською ціною, з офіційною гарантією від виробника в Україні.
НАШІ ПЕРЕВАГИ
- Досвід: 8 років на ринку, кваліфіковані консультації.
- Якість: лише перевірені виробники, гарантія, документи.
- Асортимент: 10 000+ найменувань, 95% в наявності.
- Ціни: кращі на ринку за відповідну якість.
- Швидкість: 96% товарів відвантажуються в день замовлення.
Опис та характеристики Лебідка електрична LIFTEC KCD-HD 380 В 1500/3000 кг 100 м
Лебідка електрична KCD 380В 1500/3000 кг 100 м
Електрична лебідка 380 Вольт являє собою механізм для підіймання вантажів, що працює на електродвигуні напругою 380 вольтів.
Наявність редуктора в лебідці дає змогу піднімати вантажі до 1000 кг залежно від моделі. Керування електричною лебідкою здійснюється оператором за допомогою пульта керування. Пульт досить простий у використанні, він має 2 кнопки: "вгору" (вира) і "вниз" (майна). Для надійної фіксації електричної лебідки до металевої конструкції потрібно її ретельно закріпити.
Електролебідка дає змогу виконувати операції підіймання й опускання вантажів швидше, ніж талі, проте вона не може зрівнятися з талями за максимальною вантажністю (вагу вантажу, що підіймається). Зазвичай лебідками підіймають невеликі вантажі до 1000 кг, використовуючи їх як ліфт.
Оскільки канатна електрична лебідка KCD вимагає точки опори для кріплення, у її підошві передбачені чотири кріпильні отвори. Тип і довжину анкерів для кріплення механізму треба вибирати залежно від властивостей і товщини кріпильної поверхні.
Застосування електричної лебідки KCD 380В 1500/3000 кг 100 м:
- будівельних робіт
- під час підіймання вантажів
- тимчасового ліфта для вантажів
- монтажних робіт
Переваги лебідки електричної компанії «CARGOSET»:
- переносна конструкція
- малий габарит
- мала вага
- вибір напруги 380 В
Таблиця із характеристиками (параметрами) лебідки електричної KCD: вантажність, розміри, вага:
| Модель | KCD-HD-2 | KCD-HD-3 | KCD-HD-5 | |
|---|---|---|---|---|
| Тягове зусилля на канаті (кг) | 2000 | 3000 | 5000 | |
| Розрахункова швидкість намотування каната на першому шарі (м/хв) | 10-12 | 10-12 | 10-12 | |
| Довжина каната (м)* | 30,40,50,60,80* | 30,40,50,60,80* | 30,40,50,60,80* | |
| Діаметр каната (мм) | 11,0 | 13,0 | 15,0 | |
| Керування | 4 кнопки | |||
| Спосіб підведення пульта | Гнучкий | |||
| Двигун | Марка | ZD1 31-4 | ZD1 32-4 | ZD1 41-4 |
| Потужність (кВт) | 3,0 | 4,5 | 7,5 | |
| Швидкість обертання (об/хв) | 1380 | 1380 | 1400 | |
| Кількість фаз/частота (Гц) | 3 / 50 | |||
| Напруга (В) | 380 | |||
| Струм А) | 7,6 | 11,0 | ||
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Liftec |
| Країна виробник | Китай |
| Користувальницькі характеристики | |
| Гарантія | 12 місяців |
| Вантажність | 1500 кг |
| Діаметр линви | 13.0 мм |
| Довжина троса | 100 м |
| Коефіцієнт запасу міцності | 2:1 |
| Максимальне тягове зусилля | 3000 кг |
| Матеріал | Високоміцна сталь |
| Покриття | Офарбовані |
| Виробник (бренд) | LIFTEC |
| Сумісні документи | Паспорт |
| Країна бренда | Україна |
- Ціна: 63 961 ₴

